NSAA Boys Tennis Class A Seeded Players

#1 SINGLES
1. William Gleason, Lincoln Southwest (22-3)
2. Brett Slezak, Creighton Preparatory School (23-5)
3. Connor Vandewege, Lincoln East (21-6)
4. Jack Bergmeyer, Lincoln Southeast (25-8)
5. Ethan Neil, Papillion-La Vista (34-9)
6. Alexander Bigsby, Fremont (17-10)
7. Samuel Faulk, Millard North (22-14)
8. Kaleb Strawhecker, Kearney (20-7)
9. Franciso Jose Gonzalez Banos, Omaha Central (20-4)
10. Parker Hansen, Norfolk (19-5)
11. Tan Phan, Lincoln North Star (14-18)
12. Kenton Young, Millard West (13-15)

#1 DOUBLES
1. Brian O'Flanagan/Ryan McNamara, Creighton Preparatory School (25-3)
2. Duncan Works/Nicholas O'Shea, Lincoln Southwest (28-2)
3. Nicholas St Onge/Benjamin Starman, Millard North (30-7)
4. Paul Hinton/Brandon Vogel, Millard West (23-11)
5. William Everett/Graham Peterson, Lincoln Southeast (20-16)
6. Caleb Feekin/Nicholas Ripa, Papillion-La Vista (29-13)
7. Braeden Anderson/Max Rademacher, Kearney (24-8)
8. Ethan Bruha/Alexander Hamann, Lincoln High (8-6)
9. Nathan Grof/Jordan Stoehr, Lincoln East (18-10)
10. Logan Lawrence/Ryan Breard, Papillion-La Vista South (10-19)
11. Caleb Lemon/Tyler Conant, Bellevue West (20-7)
12. Treyton Scully/Zac Wobken, Lincoln North Star (21-17)

#2 SINGLES
1. Joseph Harris, Lincoln Southwest (25-1)
2. Garret Starman, Millard North (30-5)
3. Michael McClellan, Creighton Preparatory School (20-7)
4. Richard Batelaan, Lincoln East (18-8)
5. Phillip Tran, Kearney (22-4)
6. Syed Sadiq, Papillion-La Vista (25-19)
7. Jake Bonnett, Omaha Westside (17-10)
8. Spencer Allgood, Lincoln Southeast (12-8)
9. Zach Beckman, Lincoln North Star (19-11)
10. Gaurav Khot, Millard West (17-13)
11. Austin Callahan, Fremont (5-2)
12. Ian Haakinson, Millard South (19-16)

#2 DOUBLES
1. Grady Works/Caleb Bowman, Lincoln Southwest (23-5)
2. Milo Ciotti/Grant Roscoe, Lincoln Southeast (21-14)
3. John Tencer/Cole Wilson, Papillion-La Vista (30-8)
4. Isaac Sivinski/Tristan Proulx-Morin, Millard North (30-7)
5. Daniel Kowal/Andrew Doehner, Creighton Preparatory School (20-10)
6. Kollin Goff/Chase Liesinger, Kearney (21-4)
7. Sam Juracek/Noah Hudson, Lincoln North Star (25-15)
8. William Brandt/Matthew Jockers, Lincoln High (10-5)
9. Jeremy Stock/Jake Sundquist, Lincoln East (14-12)
10. Michael Feldmann/Mitchell Blum, Papillion-La Vista South (8-8)
11. Joseph Vawser/Elijah Schollmeyer, Millard West (16-17)
12. John Sullivan/Matthew Errett, Bellevue West (6-1)