Friday:

Field Events

 Session 1:

Boys Shot Put FINALS:  B  

Boys Pole Vault FINALS:  B  

Girls Pole Vault FINALS:  D  

Girls Discus FINALS:  D  

Boys Triple Jump FINALS:  B  

Girls Long Jump FINALS:  D  

Boys High Jump FINALS:  D  

Girls Long Jump FINALS:  B  

Boys Shot Put FINALS:  D  

Boys Triple Jump FINALS:  D  

Boys High Jump FINALS:  B  

Girls Discus FINALS:  B  

 Session 2:

Boys Triple Jump FINALS:  C  

Girls Long Jump FINALS:  A  

Boys High Jump FINALS:  A  

Girls Discus FINALS:  A  

Girls Pole Vault FINALS:  A  

Boys Shot Put FINALS:  C  

Boys Pole Vault FINALS:  C  

Boys High Jump FINALS:  C  

Boys Shot Put FINALS:  A  

Girls Long Jump FINALS:  C  

Girls Discus FINALS:  C  

Boys Triple Jump FINALS:  A  


Track Events

 Session 1:

Girls 3200m Relay FINALS:  B  D  

Boys 3200m Relay FINALS:  B  D  

Girls 100m Hurdles Prelims:  B  D  

Boys 110m Hurdles Prelims:  B  D  

Girls 100m Dash Prelims:  B  D  

Boys 100m Dash Prelims:  B  D  

Girls 400m Dash Prelims:  B  D  

Boys 400m Dash Prelims:  B  D  

Girls 3200m Run FINALS:  B  D  

Boys 3200m Run FINALS:  B  D  

Girls 300m Hurdles Prelims:  B  D  

Boys 300m Hurdles Prelims:  B  D  

Girls 200m Dash Prelims:  B  D  

Boys 200m Dash Prelims:  B  D  

 Session 2:

Girls 3200m Relay FINALS:  A  C  

Boys 3200m Relay FINALS:  A  C  

Girls 100m Hurdles Prelims:  A  C  

Boys 110m Hurdles Prelims:  A  C  

Girls 100m Dash Prelims:  A  C  

Boys 100m Dash Prelims:  A  C  

Girls 400m Dash Prelims:  A  C  

Boys 400m Dash Prelims:  A  C  

Girls 3200m Run FINALS:  A  C  

Boys 3200m Run FINALS:  A  C  

Girls 300m Hurdles Prelims:  A  C  

Boys 300m Hurdles Prelims:  A  C  

Girls 200m Dash Prelims:  A  C  

Boys 200m Dash Prelims:  A  C  


Saturday:

Field Events

 Session 1:

Girls Shot Put FINALS:  D  

Girls Triple Jump FINALS:  C  

Boys Long Jump FINALS:  B  

Girls High Jump FINALS:  B  

Boys Discus FINALS:  C  

Boys Pole Vault FINALS:  A  

Girls Pole Vault FINALS:  B  

Girls High Jump FINALS:  D  

Boys Long Jump FINALS:  C  

Girls Shot Put FINALS:  B  

Girls Triple Jump FINALS:  A  

Boys Discus FINALS:  A  

 Session 2:

Girls Shot Put FINALS:  A  

Boys Discus FINALS:  B  

Girls Pole Vault FINALS:  C  

Girls High Jump FINALS:  C  

Boys Pole Vault FINALS:  D  

Boys Long Jump FINALS:  D  

Girls Triple Jump FINALS:  B  

Boys Long Jump FINALS:  A  

Boys Discus FINALS:  D  

Girls Shot Put FINALS:  C  

Girls High Jump FINALS:  A  

Girls Triple Jump FINALS:  D  


Track Events

 Session 1:

Girls 800m Run FINALS:  A  B  C  D  

Boys 800m Run FINALS:  A  B  C  D  

Girls 400m Relay FINALS:  A  B  C  D  

Boys 400m Relay FINALS:  A  B  C  D  

Girls 100m Hurdles FINALS:  A  B  C  D  

Boys 110m Hurdles FINALS:  A  B  C  D  

Girls 100m Dash FINALS:  A  B  C  D  

Boys 100m Dash FINALS:  A  B  C  D  

Girls 400m Dash FINALS:  A  B  C  D  

Boys 400m Dash FINALS:  A  B  C  D  

 Session 2:

Girls 1600m Run FINALS:  A  B  C  D  

Boys 1600m Run FINALS:  A  B  C  D  

Girls 300m Hurdles FINALS:  A  B  C  D  

Boys 300m Hurdles FINALS:  A  B  C  D  

Girls 200m Dash FINALS:  A  B  C  D  

Boys 200m Dash FINALS:  A  B  C  D  

Girls 1600m Relay FINALS:  A  B  C  D  

Boys 1600m Relay FINALS:  A  B  C  D  


Class & Gold Medal Champions:

Girls Discus

Girls High Jump

Girls Long Jump

Girls Pole Vault

Girls Shot Put

Girls Triple Jump

Boys Discus

Boys High Jump

Boys Long Jump

Boys Pole Vault

Boys Shot Put

Boys Triple Jump

Girls 100m Dash

Girls 100m Hurdles

Girls 1600m Run

Girls 1600m Relay

Girls 200m Dash

Girls 300m Hurdles

Girls 3200m Run

Girls 3200m Relay

Girls 400m Dash

Girls 400m Relay

Girls 800m Run

Boys 100m Dash

Boys 110m Hurdles

Boys 1600m Run

Boys 1600m Relay

Boys 200m Dash

Boys 300m Hurdles

Boys 3200m Run

Boys 3200m Relay

Boys 400m Dash

Boys 400m Relay

Boys 800m Run

Last update May 24, 2016 at 12:52pm CDT



Please select an event on the left.