← Return to Boys Basketball Page  |  View GIRLS Basketball Scores →

Nov 21  Nov 29-Dec 2  Dec 5-9  Dec 11-16  Dec 18-22  Dec 27-30  Jan 2-6  Jan 8-13  Jan 15-20  Jan 22-27  Jan 29-Feb 3  Feb 5-10  Feb 12-17  

Complete Boys Basketball Scores for Feb 12-17

This report was generated: Thu, September 21, 2017 10:34:14 pm CDT


Monday (02/12/2018)


Scheduled Games:
@ Mount Michael Benedictine: Bennington VS Mount Michael Benedictine

Tuesday (02/13/2018)


Scheduled Games:
@ Omaha Gross Catholic: Nebraska City VS Omaha Gross Catholic

Thursday (02/15/2018)


Scheduled Games:
@ Boys Town: Mount Michael Benedictine VS Boys Town
@ Cedar Bluffs: Winside VS Cedar Bluffs
@ Lincoln North Star: Millard West VS Lincoln North Star

Friday (02/16/2018)


Scheduled Games:
@ Alliance: Sidney VS Alliance
@ Alma: Arapahoe VS Alma
@ Ansley-Litchfield: Pleasanton VS Ansley-Litchfield
@ Auburn: Johnson County Central VS Auburn
@ Battle Creek: O'Neill VS Battle Creek
@ Bloomfield: Wausa VS Bloomfield
@ Burwell: CWC VS Burwell
@ Columbus Lakeview: Central City VS Columbus Lakeview
@ Crofton: Boone Central/Newman Grove VS Crofton
@ Cross County: Friend VS Cross County
@ David City: Clarkson/Leigh VS David City
@ Deshler: Lawrence-Nelson VS Deshler
@ Doniphan-Trumbull: Arcadia-Loup City VS Doniphan-Trumbull
@ Elkhorn: Omaha Roncalli Catholic VS Elkhorn
@ Garden County: Leyton VS Garden County
@ Heartland: Sandy Creek VS Heartland
@ Hemingford: Crawford VS Hemingford
@ Laurel-Concord-Coleridge: Wynot VS Laurel-Concord-Coleridge
@ Lewiston: Tri County VS Lewiston
@ Lincoln North Star: Fremont VS Lincoln North Star
@ Madison: Wisner-Pilger VS Madison
@ McPherson County: Anselmo-Merna VS McPherson County
@ Mead: Johnson-Brock VS Mead
@ Minden: Broken Bow VS Minden
@ Mount Michael Benedictine: Arlington VS Mount Michael Benedictine
@ North Platte St. Patrick's: Paxton VS North Platte St. Patrick's
@ Omaha Central: Lincoln Southwest VS Omaha Central
@ Overton: Gibbon VS Overton
@ Palmyra: Humboldt-Table Rock-Steinauer VS Palmyra
@ Pender: BRLD VS Pender
@ Raymond Central: Schuyler VS Raymond Central
@ South Platte: Hitchcock County VS South Platte
@ Southwest: Maywood-Hayes Center VS Southwest
@ Spalding Academy: St. Edward VS Spalding Academy
@ Stapleton: Arthur County VS Stapleton
@ Stuart: North Central VS Stuart
@ Sumner-Eddyville-Miller: South Loup VS Sumner-Eddyville-Miller
@ Twin River: Humphrey St. Francis VS Twin River
@ Wakefield: Homer VS Wakefield
@ Wauneta-Palisade: Dundy County-Stratton VS Wauneta-Palisade
@ West Holt: Ewing VS West Holt
@ West Point-Beemer: Archbishop Bergan VS West Point-Beemer
@ Wood River: Kenesaw VS Wood River
@ Yutan: Logan View-Scribner-Snyder VS Yutan

Saturday (02/17/2018)


Scheduled Games:
@ Lincoln Southwest: North Platte VS Lincoln Southwest
@ South Loup: Hershey VS South Loup


Return to Boys Basketball Page